اخبار

پیام تبریک استاندار خراسان شمالی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک استاندار خراسان شمالی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی با صدور پیامی ۲۷ اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، متن این پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

 

اولین شرط برای داشتن یک ارتباط خوب سخن گفتن از روی علم و دانایی است و روابط عمومی ها به عنوان زبان گویای سازمان ها و نهادها و پیشگامان عرصه اطلاع رسانی باید در راستای عمل به رسالت حرفه ای خود برای تحکیم و توسعه ارتباط بین سازمان ها،مردم و رسانه ها تلاش کنند.
امروزه که فضای مجازی و شبکه های اجتماعی فرصت ارتباطی بیشتری را فراهم کرده است این واحد روابط عمومی است که باید با برقراری ارتباطی سازنده در ایجاد تعاملی سازنده بین سازمان ها،مردم و رسانه ها موجب افزایش رضایتمندی شوند. 
در 15 ماه گذشته که جهان با معضلی به نام ویروس کرونا روبرو شده است اما روابط عمومی ها با تلاش و پشتکار مضاعف با آگاهی بخشی به مخاطبان خود برای قطع زنجیره شیوع این ویروس تلاش کردند در کنار کادر سلامت و درمان، ضمن انجام رسالت انعکاس عملکرد شفاف و جامع سازمان ها آگاهی بخشی به مردم را در پیشگیری و مقابله با کرونا به خوبی انجام دهند.
27 اردیبهشت ماه با نامگذاری روز ملی ارتباطات و روابط عمومی فرصتی مغتنم برای قدردانی ارزنده از فعالان این عرصه، شناساندن ظرفیت های ذاتی این حوزه برای مردم و سازمان ها و ایجاد فضای انسجام برای تغییر نگرش ها و باورها نسبت به روابط عمومی ها است. 
داشتن نیروی انسانی ماهر، توانمند و خلاق یکی از داشته های ارزشمند استان خراسان شمالی است به گونه ای که کسب عنوان روابط عمومی برتر توسط بیش از 15 دستگاه اجرایی استان در سطح کشور گواه این مدعا علی رغم محدودیتها و نداشته های این حوزه بوده است.
اینجانب با قدردانی از تلاش فعالان حوزه روابط عمومی در راستای انعکاس خدمات نظام و دولت امیدوارم با شناخت ظرفیت های بالقوه روابط عمومی ها بسترساز ارتقای جایگاه این حوزه در راستای اهداف سازمانها و نهادها باشیم. توفیقات روز افزون فعالان عرصه روابط عمومی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج)،منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)و تدابیر دولت خدمتگذار از خداوند متعال خواستارم.
 
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۲۷
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید