اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

روحیه خدمت صادقانه، همدلی و صمیمیت در بین کارکنان یکی از مهمترین نقاط قوت این اداره کل است

روحیه خدمت صادقانه، همدلی و صمیمیت در بین کارکنان یکی از مهمترین نقاط قوت این اداره کل است
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با کارکنان اداره شهرستان بجنورد دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ حسن نوری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این دیدار و نشست صمیمی از زحمات کارکنان در سال گذشته که با صداقت و پشتکار خود در راستای ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف و دستیابی به اهداف و سیاستهای وزارت متبوع و این اداره کل تلاش کردند قدردانی کرد و به بررسی مسایل و مشکلات آنان پرداخت . 

وی بر لزوم خدمت رسانی مطلوب به جامعه هدف با توجه به شرایط حاکم بر جامعه و شیوع ویروس کرونا تاکید کرد و اظهارداشت: تکریم ارباب رجوع یکی از مهمترین اولویت های کاری این اداره کل و ادارات تابعه است و روحیه خدمت صادقانه، همدلی و صمیمیت در بین کارکنان یکی از مهمترین نقاط قوت این اداره کل است. 

وی خواستار تلاش مضاعف، برنامه ریزی دقیق و مطلوب همکاران در سال جاری جهت دستیابی به اهداف و برنامه های تدوین شده وزارت متبوع در استان شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین با توجه به نامگذاری سال جاری بنام سال " تولید، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها"  از سوی مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: مسئولیت و ماموریت ما در این سال به جهت نیاز کشور به تقویت تولید و حمایت از آن بسیار سنگین و حساس است.

گفتنی است در ادامه این نشست از زحمات محمد خوش آینه تقدیر و ارسلان پاکنام به عنوان سرپرست مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد معرفی شد.


۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۲۷
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید