اخبار

ثبت‌نام شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر در استان خراسان شمالی آغاز شد

ثبت‌نام شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر در استان خراسان شمالی آغاز شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی گفت: ثبت‌نام به‌ منظور شرکت در رقابت‌های شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر روز شنبه در این استان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی، حسن نوری افزود: متقاضیان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند تا ۱۸ خرداد ماه نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی بیان کرد: جشنواره ملی تعاونی‌های برتر در راستای ترویج وتوسعه فرهنگ تعاون، آشنایی بیش از پیش با نقش و جایگاه کسب و کارهای تعاونی در توسعه اقتصادی و اجتماعی و معرفی تعاونی‌های موفق است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: متقاضیان برای شرکت در این جشنواره باید تا ۱۸ خردادماه امسال نسبت به بهنگام‌سازی اطلاعات تعاونی‌ها در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی‌ها توسط مدیران تعاونی‌ها به آدرس taavoni.mcls.gov.ir اقدام کنند.
وی گفت: تعاونی‌هایی که نسبت به بهنگام‌سازی اطلاعات به موقع اقدام کنند، واجد شرایط برای شرکت در این جشنواره هستند و می‌توانند از ۱۸ خردادماه تا ۱۸ تیرماه امسال، پرسشنامه.های اختصاصی شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر را بارگذاری کنند.
وی عنوان کرد: آیین تجلیل و تقدیر از تعاونیهای برتر پس از طی مراحل بررسی و ارزیابی های تخصصی بخش تعاون در استان و کشور در ایام هفته تعاون (شهریور ماه) برگزار خواهد شد . 
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۱۷
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید