اخبار

دیدار معاون فرماندهی انتظامی خراسان شمالی با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت هفته کار و کارگر

دیدار معاون فرماندهی انتظامی خراسان شمالی با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت هفته کار و کارگر
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی خراسان شمالی به مناسبت فرا رسیدن هفته کار و کارگر با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار کرد .
به گزارش روابط عمومی تعاون، کارو  رفاه اجتماعی؛ نوری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این نشست ضمن قدردانی از مجموعه تلاشهای شبانه روزی نیروی انتظامی در برقراری امنیت و آرامش مردم افزود: بدون شک امنیت یکی از مهمترین عوامل پیشرفت و توسعه جامعه محسوب می شود و نیروی انتظامی همواره برای آرامش و آسایش این مرز و بوم از جان خود مایه گذاشته اند و بخش اعظمی از آرامش امروزی که در استان حکم فرماست را مدیون از خودگذشتگی ها و تلاش های بی منت نیروی انتظامی هستیم .

سرهنگ حسین پور معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی خراسان شمالی به همکاری و تعاملات مطلوب این اداره کل و مجموعه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با نیروی انتظامی اشاره کرد و فرا رسیدن هفته کار و کارگر را به جامعه بزرگ کار و تولید بویژه کارگران زحمتکش استان تبریک گفت و از تلاشها و زحمات این مجموعه قدردانی کرد . 

گفتنی است در ادامه این جلسه متن پیام تبریک فرمانده انتظامی خراسان شمالی سرتیپ دوم ستاد سعید مطهری زاده به مناسبت هفته کار و کارگر قرائت شد که متن پیام به شرح ذیل است . 

پیام تبریک فرماندهی انتظامی۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۳۱
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید