اخبار

کتاب "کارا" ویژه آثار برگزیده اولین جشنواره ملی کاریکاتور کار منتشر شد

کتاب "کارا" ویژه آثار برگزیده اولین جشنواره ملی کاریکاتور کار منتشر شد
کتاب " کارا" ویژه آثار برگزیده اولین جشنواره ملی کاریکاتور کار از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و با همکاری انتشارات علمی و فرهنگی منتشر شد .
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کتاب "کارا" در 7 بخش  با مقدمه ای از محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با عنوان : "کاریکاتور ، زبانی گویا برای به تصویر کشیدن مفاهیم اجتماعی" ،  به چاپ رسیده است.
 همچنین در این اثر ،حامد شمس رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مقدمه ای  با عنوان : "گفتمان سازی اجتماعی با زبان کاریکاتوری "  به اهمیت "کاریکاتور" و قابلیت های منحصر به فرد آن در بازنمایی و ترسیم واقعیات جامعه  و جلب توجه همگانی به مسایل اجتماعی پرداخته است . 
در بخش دیگری از این مجموعه ارزشمند،هادی حیدری، دبیر جشنواره نیز در مقدمه ای با عنوان : گام مهم در خود انتقادی،  به دیگر بخش های  این رویداد ملی نگاهی داشته است.
معرفی دبیر و داوران مسابقه ملی کاریکاتور کارا متشکل از احمد عربانی٬ جواد علیزاده و علی درخشی، آثار برگزیده ، آثار راه یافته به مسابقه ملی از دیگر بخش های این کتاب است . 
فراخوان  ، گزارش تصاویری از فرآیند داوری آثار و اسامی راه یافتگان از دیگر بخش‌های این مجموعه است . 

 

برای مشاهده و دریافت فایل کتاب "کارا"  اینجا کلیک کنید
۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۷:۵۰
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید