اخبار

برگزاری بیش از 20 هزار نفر ساعت آموزش در سال 1399

برگزاری بیش از 20 هزار نفر ساعت آموزش در سال 1399
محمد خوش آینه گفت: واحد آموزش و ترویج مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی این شهرستان بیش از 20 هزار نفر ساعت آموزش بصورت حضوری و مجازی به جامعه هدف ارائه نموده است.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار ور فاه اجتماعی شهرستان بجنورد؛ در راستای ارتقاء سطح علمی جامعه کارگری و تعاونگر شهرستان بجنورد از ابتدای سال 1399 تا پایان سال واحد آموزش و ترویج مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی این شهرستان بیش از 20 هزار نفر ساعت آموزش بصورت حضوری و مجازی به جامعه هدف ارائه داد.
مدیر تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد ضمن بیان این خبر گفت: این مدیریت همواره در جهت بالا بردن سطح علمی جامعه هدف خود با برگزاری کارگاههای آموزشی مختلف بصورت حضوری و مجازی در این امر مهم توانسته موفق عمل نماید.
محمد خوش آینه تصریح کرد: این در حالی است که با شیوع بیماری کوید 19 در سطح کشور و شهرستان بجنورد ما را بر این داشت تا با تاکید بیشتر در برگزاری کلاسهای مجازی نسبت به آموزش تعاونگران و کارگران اقدام نماییم.
وی افزود : در همین راستا توانستیم با برگزاری 20 هزار نفر کلاس آنلاین و مجازی، 2 هزار و 500 نفر آموزش بصورت برون سپاری و 264 نفر ساعت کارگاه آموزشی حضوری در سطح شهرستان بجنورد جامعه هدف را در جهت آموزش و ارتقاء سطح علمی یاری رسانیم.
 
۳۰ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۴۰
روابط عمومی تعاون، کار ور فاه اجتماعی شهرستان بجنورد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید