اخبار

برگزاری 5 سمینار ترویجی مجازی ویژه تعاونیها در خراسان شمالی

برگزاری 5 سمینار ترویجی مجازی ویژه تعاونیها در خراسان شمالی
سعید ملایی معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: ارتقای مهارت و توانمندسازی تعاونگران از مهمترین برنامه های آموزشی و ترویجی این استان است .
 به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ ملایی معاون امور تعاون این اداره کل اظهار داشت: در راستای افزایش و ارتقای مهارت و توانمندسازی شرکتهای تعاونی سطح استان از ابتدای سالجاری تاکنون 5 سمینار ترویجی با بیش از 200 نفر ساعت بصورت مجازی ویژه تعاونگران با موضوعاتی از قبیل: اشنایی تعاونگران با چارچوب کسب و کار موفق و نقش کارآفرینی در توسعه تعاونیها برگزار شده است . 
ملایی گفت: اگر با یک کار ترویجی اصولی و درست بتوانیم فعالیتهای تعاونی ها را رصد کرده و مورد ارزیابی کارشناسی قرار دهیم می توانیم با رفع نواقص و نقاط ضعف در مسیر بهبود شرایط بخش تعاون در استان گام برداریم و به موفقیت برسیم.

وی با اشاره به اینکه تشکیل تعاونی از اصول علمی و مراحل قانونی تبعیت می‌کند یادآور شد: یکی از نقاط ضعف‌ تعاونی‌ها آگاهی محدود اعضاء از اصول و فلسفه شکل‌گیری آن است که با افزایش این آگاهی میتوان کارهای بزرگی را با کمک این تشکل ها انجام داد.

ملایی گفت: آشنا شدن مردم  با فلسفه، اصول، کارکردهای تعاونی و نیز برانگیختن احساس نیاز در جامعه  برای تشکیل تعاونی نخستین و مهمترین مرحله در مسیر موفیقت بیشتر است که امیدواریم بتوانیم این مسیر را برای اعضاء هموار کنیم.شنایی جامعه  با کارکردهای تعاونی ها و نیز برانگیختن احساس نیاز در  جامعه  برای تشکیل تعاونی، نخستین و مهمترین مرحله در مسیر موفیقت بیشتر است

 
۲۹ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۴۱
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید