اخبار

برگزاری هشتمین جلسه گروه کاری اشتغال خراسان شمالی

برگزاری هشتمین جلسه  گروه کاری اشتغال خراسان شمالی
در هشتمین جلسه گروه کاری اشتغال استان میزان اشتغال ایجاد شده توسط دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی استان از تعهد برنامه اشتغالزایی امسال بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ هشتمین جلسه گروه کاری اشتغال استان با حضور مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی و نمایندگان دستگاه های اجرایی مرتبط، در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
مجید الهی راد مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گزارشی از وضعیت پرداخت تسهیلات به مددجویان و خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)ارائه و با توجه به درصد پرداختی برخی بانکها، تقاضای اجرای در یک ماه آینده را داشتند.
در ادامه حسن نوری مدیر کل تعاونف کار و رفاه اجتماعی با بیان میزان 55درصد جذب اعتبارات جهت پرداخت تسهیلات به متقاضیان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) ضمن فرصت یک ماهه به بانک ها ، خواستار تسریع در جذب اعتبارات شده و از بانک های عامل خواست، بررسی و پرداخت تسهیلات به متقاضیان واجد شرایط را در اولویت کاری خود قرار دهند
وی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا  و همچنین  شرایط سخت اقتصادی خانوار ها و  بهبود و کمک رسانی  به سبد معیشتی آنها از اولویت ها می باشد.
برگزاری هشتمین گروه کاری اشتغال استان
برگزاری هشتمین گروه کاری اشتغال استان
۱۰ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۰۰
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید