اخبار

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان:

۲۰ روستا در خراسان شمالی تبدیل به روستاهای دارای مهارت می شوند

۲۰ روستا در خراسان شمالی تبدیل به روستاهای دارای مهارت می شوند
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی گفت: طی سال آینده ۲۰ روستا در این استان تبدیل به روستاهای دارای مهارت می شوند.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ فرج اله راد مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در نشست خبری مدیران شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه در حال حاضر فعالیت مراکز فنی و حرفه ای به علت شیوع ویروس کرونا ممنوع شده است، اظهارکرد: اما برای سال آینده برنامه ریزی انجام شده که یکی از آن ها تبدیل ۲۰ روستا در این استان به روستاهای دارای مهارت است.
وی با بیان اینکه حدود ۵۰ درصد از جمعیت خراسان شمالی در مناطق روستایی زندگی می کنند، افزود: ارائه آموزش مهارتی به روستاییان یکی از اهداف این اداره کل است.
راد از تدوین سند توسعه مهارتی در این استان خبر داد و اظهارکرد: برای ارائه آموزش های مهارتی طبق این سند برنامه ریزی خواهیم کرد و از سوی دیگر با استفاده از این سند با دستگاه های شرکای اجتماعی نیز هماهنگی های لازم برای ارائه آموزش های مهارتی انجام و از جزیره ای عمل کردن خودداری می شود.
وی در پاسخ به این سوال که گفته می شود این اداره کل ساختمان های اضافه ای داشته که به سایر دستگاه ها اجاره داده است؟ بیان کرد: این موضوع صحت ندارد، این اداره کل دارای چهار ساختمان بوده که مشکل کمبود نیرو و تجهیزات داشته که مرکز تیتکانلو با بکارگیری چهار نفر نیرو افتتاح شد.
۳ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۵۵
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید