اخبار

ساخت بخش ICU در بیمارستان تامین اجتماعی بجنورد با شیوع ویروس کرونا

ساخت بخش ICU در بیمارستان تامین اجتماعی بجنورد با شیوع ویروس کرونا
رئیس اداره درمان حوزه مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی از ساخت بخش ICU در بیمارستان تامین اجتماعی بجنورد با شیوع ویروس کرونا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ ناصری مقدم رییس هماهنگی و نظارت بر بیمارستان و دی کلینیک مدیریت درمان تامین اجتماعی در نشست خبری گفت: بیمارستان تامین اجتماعی بجنورد فاقد بخش ICU بود که با کاهش بار مراجعات به بیمارستان به علت شیوع ویروس کرونا، اقدام به ساخت این بخش کردیم.
به گفته وی ساخت بخش ICU در بیمارستان تامین اجتماعی بجنورد در پنج تخت در حال ساخت است.
ناصری مقدم افزود: علاوه بر آن توسعه بخش CCU در بیمارستان مذکور از دیگر اقدامات در حال انجام است که پنج تخت به این بخش نیز افزوده می شود.

رییس هماهنگی و نظارت بر بیمارستان و دی کلینیک مدیریت درمان تامین اجتماعی اظهار داشت: از ابتدای سال 99 تا پایان مهرماه حدوداً  4000 سی تی اسکن در بیمارستان ثامن الائمه (ع) بجنورد انجام شده که 1357 مورد آن مشکوک به کرونا بوده اند  ادامه داد: در حال حاضر ۵۰ درصد از فضای بیمارستانی تامین اجتماعی بجنورد در حال ساخت و ساز است و ساخت هتلینگ بخش اطفال نیز در حال انجام است.

این مقام مسئول همچنین از راه اندازی واحد پاتولوژی در این بیمارستان نیز خبر داد.
وی به اجرای طرح نسخ الکترونیکی نیز اشاره کرد و گفت: اجرای طرح جامع نسخ الکترونیکی با ۴۵۵ پزشک در حال انجام است و این همکاری با ۸۶ درصد از داروخانه ها نیز در حال اجرا است.
۴ دی ۱۳۹۹ ۰۷:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید