اخبار

ذوقی مدیر اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی:

مشارکت 19 واحد تولیدی استان در اجرای طرح ملی کاج

مشارکت 19 واحد تولیدی استان در اجرای طرح ملی کاج
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از مشارکت 19 واحد تولیدی در اجرای طرح ملی کاج خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی  ، ذوقی  مدیر اجتماعی اداره کل در نشست هم اندیشی  که با اساتید دانشگاه ها و مدیران منابع انسانی 3 واحد اقتصادی  به منظور ارتقاء سلامت و پیشگیری از اعتیاد برگزار شد گفت: طرح ملی کاج ویژه کارگران در کارگاه هاي  بین 50 تا 500 نفر در حال اجرا می باشد

ذوقی هدف از اجرای طرح ملی کاج را افزایش دانش، نگرش و مهارت کارفرمایان، کارگران و متولیان استقرار در اصول و فنون پیشگیری از اعتیاد در محیط کار ، افزایش تعداد کارگران معتاد تحت مراقبت خدمات ترک اعتیاد و افزایش تعداد افراد در معرض خطر مصرف مواد مخدر که مشاوره می گیرندرا بیان کرد.

وی افزود: این طرح شامل سه بسته آموزشی سبک زندگی سالم ، ارزیابی وضعیت سبک زندگی کارگران و رتبه بندی کارفرمایان سلامت محور می باشد که سرفصل های آموزشی سبک زندگی سالم توسط بهبان ها (نماینده بهداشت در کارگاه ها)  در قالب ده بسته آموزش کارگاهی برای گروه هدف کارکنان و کارگران در محیط های کاری طراحی و حاوی فیلم آموزشی ، راهنمای مربی ، دفترک فراگیران ، کاربرگ خود ارزیابی و کارگروهی و ... ارائه می گردد. 

معاون اجتماعی  گفت: از ابتدای اجرای  این طرح تاکنون تعداد 19 واحد تولیدی در طرح ملی کاج مشارکت داشته که کلاس های  آموزشی ویژه آنها نیز برگزار گردیده است.

وی اظهار داشت: در اجرای فاز دوم  طرح مذکور که از نیمه دوم مهر 1398 آغاز گردیده، برای بیش از  1200 کارگر در واحدهای اقتصادی استان کارگاه آموزشی سبک زندگی سالم برگزار شده است.

2
1

 

۱ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۳۶
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید