اخبار

برگزاری هشتمین نشست شورای هماهنگی دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان خراسان شمالی

برگزاری هشتمین نشست شورای هماهنگی دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان خراسان شمالی
هشتمین نشست شورای هماهنگی دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان خراسان شمالی با هدف هم اندیشی جهت انعکاس خدمات، دستاوردها و عملکرد این مجموعه در دولت تدبیر و امید به جامعه هدف برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ هشتمین نشست شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با محوریت بررسی شیوه های انعکاس مطلوب گزارش عملکرد و خدمات دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی در دولت تدبیر و امید به جامعه هدف به میزبانی اداره کل بهزیستی استان برگزار شد. 

نوری رییس شورای هماهنگی و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: خوشبختانه تعاملات بین اعضای شورای هماهنگی مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان خراسان شمالی مطلوب و عملکرد آنان در دولت تدبیر و امید قابل تقدیر می باشد. 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حال حاضر مجموعه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با وجود مدیران و کارکنان با تجربه و متخصص و توجه و پیگیری مستمر به امور ارباب رجوعان در جایگاه مناسب خود قرار گرفته است . 

وی اظهار داشت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی از وزارتخانه های عریض و طویلی است که با نیازمندی های کثیر مردم جامعه در ارتباط است، بنابراین با توجه به شرایط اقتصادی و وضعیت موجود جامعه به دلیل شیوع ویروس کرونا؛ می بایست خدمت رسانی به ارباب رجوع و تکریم آن سرلوحه کار این مجموعه قرار  گیرد. 

نوری یکی از مشکلات در سیستم دولتی را بی اطلاعی مردم از عملکردها،برنامه ها و دستاوردهای حوزه کاری وزارتخانه ها و مسئولان دانست و افزود: بهره گیری از شیوه های مطلوب اطلاع رسانی و انعکاس درست و بهنگام عملکرد و دستاوردهای این مجموعه در دولت تدبیر و امید می تواند گام موثری در جلب اعتماد مردم و افزایش زضایتمندی ایفا نماید . 

گفتنی است در ادامه قربانی مدیر کل بهزیستی خراسان شمالی گزارشی از اقدامات آن اداره کل ارائه نمود.

۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید