اخبار

حمایت جامعه کارگری و کارفرمایی شهرستان بجنورد از 170 کودک نیازمند

حمایت جامعه کارگری و کارفرمایی شهرستان بجنورد از 170 کودک نیازمند
جامعه کارگری و کارفرمایی شهرستان بجنورد با حمایت های مادی و معنوی 170 کودک بی سرپرست را مورد حمایت های مادی و معنوی خود قرار دادند .
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی بجنورد ؛ خوش آینه مدیر تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد ضمن بیان این خبر گفت : با اجرای طرح اکرام و ایتام در این شهرستان، جامعه کارگری و کارفرمایی توانسته با کمک های مادی و معنوی خود تاکنون 170 کودک نیازمند را تحت پوشش قرار دهد.
محمد خوش آینه تصریح کرد: در این طرح که هم اکنون در حال اجراست با حضور کارشناس واحد رفاه این مدیریت در محل کارگاههای مشمول قانون کار و ارائه طرح، کارگران و کارفرمایان می توانند در حد توان خود مبالغی را ماهانه به حساب این کودکان واریز نمایند.
وی افزود: در این راستا در آذرماه سال جاری شرکت تولید ماسک نوری تعداد 5000 ماسک بهداشتی ویژه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا را در اختیار کودکان مزبور قرار داده است.
خوش آینه میزان کمک های نقدی ماهانه از طرف جامعه کارگری و کارفرمایی را بیش از 50 میلیون ریال اعلام کرد و اظهار امیدواری نمود که تا پایان سال تعداد کودکان مورد حمایت و مبالغ نقدی افزایش یابد.
 
۱۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۰۷
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی بجنورد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید