اخبار

تقدیر از برگزیدگان سی و یکمین جشنواره امتنان از نخبگان کار و تولید استان در محل مجتمع صنعتی اسفراین

تقدیر از برگزیدگان سی و یکمین جشنواره امتنان از نخبگان کار و تولید استان در محل مجتمع صنعتی اسفراین
مراسم تقدیر از برگزیدگان سی و یکمین جشنواره امتنان از نخبگان کار و تولید با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به میزبانی مجتمع صنعتی اسفراین برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ آیین تقدیر از منتخبان گروه کار مجتمع صنعتی اسفراین ، شرکت آذین فورج ، کارگر نمونه بخش کشاورزی و واحد نمونه شرکت ساقه طلایی این شهرستان با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ معاون اجتماعی و جمعی از مسئولین ستادی و شهرستانی این اداره کل به منظور رعایت پروتکلهای بهداشتی و ممنوعیت برگزاری جشنواره و به میزبانی مجتمع صنعتی اسفراین برگزار شد .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این جلسه اظهار داشت: جشنواره امتنان یکی از ابزارهای فرهنگ سازی و ترویج اندیشه های نوآوری ، ابتکار و کارآفرینی به منظور گسترش خلاقیت در حوزه کار و کارگری است .

وی گفت: در سال گذشته 504 نفر از متقاضیان در جشنواره امتنان ثبت نام نموده اند که از این تعداد، 85 کارگر ، گروه کار و واحد کارگری درسه بخش صنعت ، خدمات و کشاورزی به مرحله داوری راه یافته و تعداد 3 کارگر در بخشهای فوق و گروه کار بخش صنعت و واحد نمونه استانی انتخاب و معرفی شدند. 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این نشست به تشویق  و بالا بردن  روحیه کار در نیروهای مولد متخصص، مخترع و مبتکر استان و فراهم کردن زمینه های لازم جهت تبادل اطلاعات، تجارب ، دانش و مهارتهای علمی و تجربی و تاثیر نخبگان جامعه کار و تولید در روند توسعه استان را ضروری دانسته و بر اهمیت آن تاکید نمود .  

وی افزود: ارائه شیوه های نوین در کار ، ابتکار ، اصلاح و تکمیل و راه اندازی سیستم ها و تجهیزات ابتکار و نوآوری در زمینه افزایش بهره وری ، راندمان تولید یا کاهش ضایعات و همچنین رعایت اصول بهداشتی ، موارد ایمنی و تلاش در جهت کسب آموزش های ایمنی ، حفاظتی و بهداشتی از مهمترین شاخص های کارگر و کارگروه نمونه است.

گفتنی است: در ادامه هر یک از منتخبین گزارشی از طرح و ابتکار ، مشکلات و دغدغهای خود را ارائه کردند.  

لازم به توضیح است که با توجه به شرایط فعلی جامعه و شیوع ویروس کرونا ، تقدیر و تجلیل از سایر نخبگان جامعه کار و تولید شهرستانهای شیروان و جاجرم در محل کار کارگران عزیز انجام خواهد شد .  

۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید