اخبار

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی:

با ساماندهی و نظارت مستمر بر اصناف به صورت روزانه بر روند اجرا و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ،کنترل ویروس کرونا بهتر می‌شود + فیلم

با ساماندهی و نظارت مستمر بر اصناف به صورت روزانه بر روند اجرا و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ،کنترل ویروس کرونا بهتر می‌شود + فیلم
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: با ساماندهی نظارت ها بر اصناف استان، به صورت روزانه در بازدید‌های سرزنده، روند اجرای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ارزیابی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ نوری مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: با ساماندهی و نظارت ها بر اصناف استان، به صورت روزانه در بازدید‌های سرزنده، روند اجرای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ارزیابی می‌شود.

وی افزود:  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی , متولی و مسئول تشکیل تیم بازرسی و نظارت بر کارگاه‌ها، واحدهای تولیدی و صنایع کوچک، سیستم حمل و نقل(ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری) جایگاه های سوخت(جایگاه بنزین و سی ان جی) عمرانی و ساخت(کارگاه های ساختمانی و پروژه های ساخت و ساز،کلیه پروژه های عمرانی و مشابه)کارخانجات و صنایع بزرگ(کارخانه سیمان،پتروشیمی،نیروگاه سیکل ترکیبی،آلومینیوم جاجرم، بهنوش شیروان، کلیه شهرک های صنعتیاست.

نوری با اشاره به عدم رعایت دستورالعمل‌ها در بخش حمل و نقل بویژه در حمل و نقل بین شهری، از تشدید برخورد درصورت عدم رعایت دستورالعمل‌ها خبر داد.

وی گفت: براساس مصوبات ستاد استانی مبارزه با کرونا، دستگاه‌های اجرایی در قالب چهار تیم مسوولیت نظارت بر اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی را به عهده دارند.

بر اساس دسته بندی کمیته نظارت استانی، تیم بازرسی خراسان شمالی شامل ادارات کار و رفاه اجتماعی، صنعت معدن تجارت، راهداری و حمل و نقل جاده ای، بهداشت حرفه‌ای شهرداری اماکن و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی است.

همچنین براساس دسته بندی‌های اعلام شده، مدیرکل صنعت معدن و تجارت، رییس دانشگاه علوم پزشکی و فرمانداران شهرستان‌های تابعه استان مسوول و متولی سه گروه دیگر اعلام شده از سوی کمیته نظارت عالی استان هستند که وظیفه نظارت و بازرسی و برخورد با متخلفان را بر عهده دارند.


بازرسی از صنوف
بازرسی از صنوف
بازرسی از صنوف
بازرسی از صنوف
بازرسی از صنوف
بازرسی از صنوف
بازرسی از صنوف

۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۴۳
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید