اخبار

قدردانی مدیرعامل سازمان انتقال خون از شریعتمداری برای راه اندازی پویش اهدای پلاسمای خون

قدردانی مدیرعامل سازمان انتقال خون از شریعتمداری برای راه اندازی پویش اهدای پلاسمای خون
"پیمان عشقی "، مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران در نامه ای تشکر آمیز به " محمد شریعتمداری " وزیر تعاون ، کارورفاه اجتماعی نوشت : معدودند مسئولین ارشد خارج از حوزه سلامت که نقش فنی و تخصصی سازمان انتقال خون ایران را که تنها سازمان حیاتی شناخته شده حوزه سلامت از منظرپدافند غیرعامل درکشور است را پاس دارند .
 
مدیرعامل سازمان انتقال خون,پیمان عشقی,وزیر تعاون ، کارورفاه اجتماعی,محمد شریعتمداری ,پویش اهدای پلاسمای خون
در ادامه این نامه آمده است : تلاش خالصانه و مسئولانه جناب عالی در یاری رساندن به سازمان انتقال خون ایران با راه اندازی پویش اهدای پلاسمای خون بهبود یافتگان از کووید 19 در روزهایی که جولان ویروس منحوس کرونا سلامت بسیاری از هم وطنان را تهدید می کند ، درخت امیدی است که به بار می نشیند .
 
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران دراین نامه تاکید کرده است : بدیهی است افزایش ذخایر پلاسمای بهبود یافتگان کووید 19 جان بخشیدن دوباره به بیماران را در پی خواهد داشت و نوید بخش آینده ای روشن است .
 
در پایان نامه عشقی آمده است: از این مساعی دلگرم کننده و ترغیب کارکنان رهایی یافته از کرونا به انجام اقدام ارزشمند و داوطلبانه اهدای پلاسمای خون به نیابت از کارکنان خدوم سازمان انتقال خون و بیماران چشم انتظار این اکسیرحیات بخش ، صمیمانه تشکر می کنم.
 
 
 
۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۹
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید