اخبار

انعقاد تفاهمنامه سه جانبه صندوق کارافرینی امید ، استانداری خراسان شمالی و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی

انعقاد تفاهمنامه سه جانبه صندوق کارافرینی امید ، استانداری خراسان شمالی و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
تفاهمنامه سه جانبه صندوق کارافرینی امید ، استانداری خراسان شمالی و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی منعقد شد .
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی و به نقل از روابط عمومی صندوق کارافرینی امید خراسان شمالی؛ تفاهمنامه سه جانبه صندوق کارافرینی امید ، استانداری خراسان شمالی و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی منعقد و اجرایی شد.
در این جلسه که با حضور نوراله زاده مدیر عامل صندوق کارافرینی و امید، شجاعی استاندار خراسان شمالی، منصوری معاون اشتغال و کارافرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ، پاکمهر رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی و نبی زاده مدیر صندوق کارافرینی و امید استان برگزار شد مقرر گردید طرح ها و کسب وکارهای دارای مزیت خراسان شمالی مورد حمایت صندوق کارافرینی امید قرار گیرد.

 نوراله زاده از حمایت صندوق کارافرینی امید از محصولات انگور ، زعفران ، لبنیات و عسل استان خراسان شمالی خبر داد و افزود با توجه به مزیت استان در صنایع تبدیلی با تکمیل زنجیره ارزش شاهد افزایش اشتغالزایی چشمگیر در سطح استان خواهیم بود.

شجاعی استاندار خراسان شمالی نیز ضمن تشکر و قدردانی از حمایتهای صندوق کارافرینی امید در ایجاد کسب و کارهای خرد و کوچک از اعلام آمادگی استان در سهولت ارائه مجوزها و به دستگاههای اجرایی و سازمانهای زیربط اطلاع رسانی جهت تلاش در تسریع اجرای تفاهمنامه خبرداد. 
۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۰۱
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید