اخبار

ارائه خدمات دندان پزشکی به بیش از 69 هزار نفر از از سوی مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی

ارائه خدمات دندان پزشکی به بیش از 69 هزار نفر از از سوی مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: در سال 98 به 69 هزار و 270 نفر از مردم استان ، خدمات دندان پزشکی ارائه شده است .

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان خراسان شمالی:جهان نیا با بیان اینکه در سال 98 خدمات دندان پزشکی در مراکز درمانی تامین اجتماعی افزایش پیدا کرد اظهار داشت: در حال حاضر در خراسان شمالی خدمات دندان پزشکی تامین اجتماعی در یک بیمارستان و سه مرکز درمانی ارائه می شود که در سال گذشته شاهد رشد چشمگیر ارائه خدمات در این حوزه بودیم .

وی با بیان اینکه خدمات دندان پزشکی در دو بخش بهداشت دندان و درمان ارائه می شود گفت: بدلیل اینکه خدمات دندان پزشکی بسیار پرهزینه است ، نیاز است در کنار توجه  به مبحث درمان ، به پیشگیری و آموزش در این حوزه نیز توجه ویژه ای شود

مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی در رابطه با انواع خدمات دندان پزشکی بیان کرد : آموزش و پیشگیری ، جرم گیری ، معاینه ، ترمیم  و ... از جمله خدماتی است که در این حوزه به مردم ارائه می شود و در حال حاضر خماتی مانند عصب کشی به مراجعین ارائه نمی شود .
جهان نیا با اشاره به اینکه خدمات دندان پزشکی در بیمارستان ثامن الائمه (ع) بجنورد توسط چهار دندان پزشک ارائه می شود افزود : در شرستان های شیروان و اسفراین ، سه دندان پزشک  و گرمه و جاجرم نیز یک دندان پزشک این خدمات را به مردم ارائه می دهند.
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی اظهار داشت در سال جاری با شیوع ویروس کرونا خدمات دندان پزشکی محدود شده است و با توجه به اینکه این ویروس همه فعالیت ها را تحت تثیر خود قرار داده ، تنها موارد اورژانسی دندان پزشکی پذیرش می شوند .
 
۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۰
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید