اخبار

حدود ۳ هزار نفر در خراسان شمالی متقاضی مسکن کارگری شدند

حدود ۳ هزار نفر در خراسان شمالی متقاضی مسکن کارگری شدند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: تامین مسکن کارگری در قالب طرح اقدام ملی برای تولید مسکن، در دستور کار دولت است که در این زمینه تاکنون ۲ هزار و ۷۰۴ نفر متقاضی شده‌اند.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ نوری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس تفاهمنامه بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت راه و شهرسازی، به منظور تامین مسکن کارگری برای جامعه هدف،  تامین ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور در دستور کار است.

وی افزود: تلاش داریم در استان با هماهنگی، بسیج امکانات، پشتیبانی دستگاه های اجرایی و منابع مختلف تامین مسکن جامعه هدف محقق شود و متقاضیان نهایی فقط تا پایان شهریور برای افتتاح حساب مهلت دارند.
وی گفت: از میان ۲ هزار و ۷۰۴ متقاضی، تا کنون ۶۲ زن سرپرست خانوار و ۱۳۸ نفر کارگر از دهک های درآمدی یک تا سه، برای دریافت مسکن ثبت نام کرده اند.
 
نوری خاطرنشان کرد: در این دوره در اسفراین ۳۱۹ نفر، در بجنورد هزار و ۱۸۱ نفر، جاجرم ۱۰۴ نفر، راز و جرگلان ۳۹ نفر، شیروان ۲۴۰ نفر، فاروج ۲۱ نفر، گرمه ۸۴ نفر و مانه و سملقان ۷۹ نفر متقاضی مسکن شده اند.
وی با بیان اینکه دولت در تلاش برای تامین مسکن کارگری برای کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در قالب طرح اقدام ملی مسکن است، گفت: در صورت تمدید مهلت ثبت نام به این قشر اطلاع رسانی خواهد شد.  
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید