اخبار

پیام تبریک مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون

پیام تبریک مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون
نوری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در پیامی فرا رسیدن هفته تعاون ( 13 لغایت 19 شهریور ) را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی ؛ متن پیام مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان بدین شرح است:

 

وَتَعاوَنوا عَلَى البِرِّ وَالتَّقوىٰ ۖ وَلا تَعاوَنوا عَلَى الإِثمِ وَالعُدوانِ

امروزه نقش و جایگاه والا و مترقی الگوی بین المللی تعاون و اقتصاد تعاونی به عنوان یک مدل کارآ و اثر بخش در فقرزدایی، اشتغال و کارآفرینی، مدیریت بهینه سرمایه های خرد بر همگان آشکار شده است. بی شک تلاش در حوزه اشاعه فرهنگ تعامل، مشارکت هماهنگ بین اقشار مختلف جامعه برای فعال ساختن ظرفیت های بالقوه و استفاده مطلوب از فرصتها در عرصه های گوناگون ، اقدامی شایسته است که می تواند ضمن حفظ ارزشهای معنوی، نتایج مفید اقتصادی را نیز در بر داشته باشد.

تعاونی ها از جمله کانون های مهم و اثر گذار در حوزه های اجتماعی و اقتصادی هستند که می توانند با ترغیب و تشویق سرمایه گذاران کوچک و خرد جمعی مسیر را در زمینه سرمایه گذاری برای کارهای مولد و اثر بخش هموار کنند. در واقع تعاون روشی برای حل مسائل اقتصادی با رویکرد اجتماعی است و اشاعه فرهنگ مشارکت و حضور مردم در صحنه های مختلف اقتصادی و اجتماعی، زمینه ساز توسعه و شکوفایی ظرفیت هاست و تعاونگران این سرزمین باید با باور به نقش و جایگاه خود در مسیر ایفای رسالت خود گام بردارند.

اینجانب ضمن تبریک این هفته به تعاونگران، برای تمامی کسانی که با خرد جمعی در تقسیم توزیع عادلانه ثروت، همتی پیوسته و خستگی ناپذیر دارند آرزوی سلامتی و موفقیت را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم. 

        حسن نوری 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی 

۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید