اخبار

خراسان شمالی 11 مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی دارد

خراسان شمالی 11 مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی دارد
کاهانی مقدم رییس اداره توسعه کارآفرینی این اداره کل گفت: 11 مرکز کارآفرینی در راستای توسعه اشتغال، خلاقیت و نوآوری در استان خراسان شمالی دایر شده ‌است.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ کاهانی مقدم رییس اداره توسعه کارآفرینی این اداره کل یکی از برنامه‌های مهم حوزه کارآفرینی در استان را  برگزاری و آموزش دوره‌های کارآفرینی عنوان نمود و اظهار داشت: برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، دوره‌های آموزشی کارآفرینی به‌صورت مجازی و الکترونیکی و رایگان جهت متقاضیان برگزار می‌شود.

وی در ادامه گفت: 11 مرکز کارآفرینی فعال در راستای توسعه اشتغال، خلاقیت و نوآوری در استان خراسان شمالی دایر و در چهارماهه نخست سالجاری تعداد 25 دوره آموزشی کارآفرینی برای بیش از 1000 نفر از متقاضیان بصورت مجازی و رایگان با همکاری و مشارکت این مراکز برگزار شده است. 

کاهانی مقدم اظهار داشت: هدف از آموزشهای کارافرینی، آشنایی با اصول راه اندازی یک کسب و کار موفق، ارتقاء سطح مهارت شغلی افراد، خودآگاهی، شناخت علایق فردی، ارائه آموزش های صحیح و کارشناسی به افراد، ترغیب کارجویان به خوداشتغالی از طریق عملی نمودن ایده های کارآفرینی و  ایجاد اشتغال پایدار و مطمئن در استان بخصوص برای فارغ التحصیلان دانشگاهی می باشد. 

رییس اداره توسعه کارافرینی گفت: 11 مرکز کارآفرینی و مشاوره ، 7 کافه کارآفرینی ، 1 مرکز شتاب دهنده، 1 شهر تخصصی مشاغل و نیز باشگاه کارافرینان نوجوان در استان در حال فعالیت و ارائه خدمات کارآفرینی جهت متقاضیان می باشند . 

۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۲۷
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید