اخبار

فراخوان ثبت‌نام پانزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر

فراخوان ثبت‌نام پانزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر
ثبت نام پانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر به منظور شناسایی و معرفی نمونه های موفق و الگوی بخش تعاون استان خراسان شمالی آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی ؛ سعید ملایی مدیر امور تعاون این اداره کل از برگزاری ثبت نام پانزدهمین جشنواره تعاونی ها و انتخاب الگوهای برتر بخش تعاون استان در راستای شناسایی، ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و نهادینه کردن کسب و کارهای موفق خبرداد.

وی افزود: جشنواره تعاونی های برتر در سال جاری با امکان ثبت نام در ۲۲ گرایش شرکت های تعاونی و مضاف بر آن اتحادیه های شرکت های تعاونی و اتاق تعاون با رویکرد "رتبه بندی و اعتبارسنجی تعاونی ها" با استفاده از سامانه جامع و هوشمند تعاونی ها به نشانی https://taavoni.mcls.gov.ir و تا تاریخ ۹ مردادماه خواهد بود.

ملایی گفت: تعاونی ها جهت ورود به این رقابت و شرکت در جشنواره می بایست اطلاعات کامل تعاونی خود و سایر مشخصات مربوط را در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون وارد نمایند. امتیاز و رتبه بندی مربوط به تعاونی هایی که اطلاعات را در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون وارد کرده باشند بعد از تاریخ ۹۹/۵/۹ از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

۵ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۱۹
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید