اخبار

بازدید مشترک از واحدهای تولیدی شهرستان فاروج به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه

بازدید مشترک از واحدهای تولیدی شهرستان فاروج به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه
به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه مسئول نمایندگی تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان فاروج به همراه ریاست دادگستری و دادستان این شهرستان از واحد های تولیدی بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان فاروج : بازدید مشترک مسئول نمایندگی تعاون کار و رفاه اجتماعی فاروج، ریاست دادگستری و دادستان این شهرستان در راستای حمایت حقوقی و قضایی از سه واحد تولیدی کارخانه رب خرم ،کارخانه لبنیات سپاس و کارخانه تولیدی الکل طبی و صنعتی آساک صورت گرفت .
گلی  مسئول نمایندگی تعاون کار ورفاه اجتماعی فاروج با اشاره به مشکلات واحدهای تولیدی در سطح شهرستان تلاش برای جلوگیری از تعطیلی و همچنین احیای این واحدهای را یکی از اولویت‌های اصلی  برشمرد.
وی  در بیان اهمیت حمایت از واحدهای تولیدی گفت: نباید مشکلات اقتصادی در این برهه حساس منجر به تعطیلی و یا لطمه خوردن به  واحدهای تولیدی شود.
 جواد جعفری ریاست دادگستری شهرستان فاروج ضمن تاکید بر حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی طی نشستی به بررسی مشکلات کارخانه رب خرم، لبنیات سپاس والکل اساک پرداخت و از مسئولین حاضر در جلسه خواست راه کارهای علمی و عملی جهت رفع موانع واحدها ارائه دهند . 

۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۶
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی نمایندگی شهرستان فاروج |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید