اخبار

دیدار فرمانده سپاه با مدیر تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد

دیدار فرمانده سپاه با مدیر تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد
فرمانده سپاه شهرستان بجنورد با حضور در محل دفتر مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد در خصوص رفع مشکلات جامعه کارگری و کمک به اقشار آسیب دیده با هم بحث و گفتگو نمودند.
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد ؛ فرمانده سپاه شهرستان بجنورد با حضور در محل دفتر مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد در خصوص رفع مشکلات جامعه کارگری و کمک به اقشار آسیب دیده با هم بحث و گفتگو نمودند.
مدیر تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد در این نشست از تلاش ها و همکاری های سپاه پاسداران در مشارکت جهت تهیه ارزاق و بسته های معیشتی با این مدیریت تقدیر و تشکر نمود.
محمد خوش آینه جامعه تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد را به اصطلاح تکاور عنوان نمود و از همت بسیجی وار کارکنان در خصوص تسریع در امورات جامعه کارگری و برقراری سازش و مصالحه مابین کارگر و کارفرما ابراز خرسندی کرد.
وی بسیج و سپاه را عضو جدانشدنی جامعه کارگری دانست و همیاری و کمک های خیرخواهانه این نهاد انقلابی را در ایجاد امنیت و بهبود معیشت آحاد جامعه مهم عنوان کرد.
فرمانده سپاه شهرستان بجنورد در ادامه این جلسه راه نجات جامعه اسلامی را خدمت در جامعه با حس همدلی و روحیه جهادی بیان کرد که این مهم از فلسفه وجودی سپاه پاسداران می باشد.
مهدی الهی راد اظهار داشت: جانفشانی های کادر درمانی و ایجاد وحدت و همدلی و نثار جان این قشر از خود گذشته و همچنین کنار هم قرار گرفتن مردم در ایام شیوع ویروس منحوس کرونا و همکای های جمعی در استحکام دولت اسلامی و نا امید کردن دشمنان این آب خاک کاملا قابل مشاهده بود.
 
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۴۶
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید