اخبار

بیانیه اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

بیانیه
سوم خرداد، یادآور دلاور مردی و ایثار شهیدان، استقامت و پایداری ملت ایران، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگی رزمندگان ارتش اسلام و اوج خداباوری و خلوص امام شهیدان ، خمینی کبیر است که فرمود: "خرمشهر را خدا آزاد کرد"
آزادسازی خرمشهر تجلی قدرت لایزال الهی بود که در طرح عملیاتی غرورآفرین کربلا 3 و به دست توانای مردم خدا جو و مومن، با اقتدا به مولای متقیان(ع) و با رمز «علی ابن ابیطالب (ع)» به نام مقدس «بیت المقدس» ظهور کرد.
بی تردید آزادسازی خرمشهر یک فصل به یاد ماندنی از حماسه آفرینی مردانی است که با اتکا به قدرت الهی  پای به عرصه جهاد نهادند و با نمایش ایمان پولادین خود که بر گرفته از تعالیم اسلام ناب محمدی(ص) است، حماسه ای جاوید را رقم زدند که تمامی قدرتمندان متکبر و مغرور جهان را به حیرت وا داشتند.
امروز نیز هوشیاری نیروهای مسلح و فرزندان این مرز و بوم به رهبری و زعامت رهبر فرزانه انقلاب توطئه های قدرت‌های استکباری، علیه ایران اسلامی را نقش بر آب کرده و در سایه وحدت و یکدلی، آحاد مدافعان میهن اسلامی و ملت قهرمان ایران چون فولاد ابدیده در برابر تمامی زیاده خواهان  چون د‍‍‍‍‍‍‍‍ژی استوار ایستاده تا همچون گذشته حریم مقدس جمهوری اسلامی ایران و دستاوردهای گرانبهای آن از تجاوز اهریمنان مصون بماند.
   درود بر آنان که مردانه جنگیدند ،جان باارزش خود را تقدیم اسلام و انقلاب کردند و جاودانه شدند . این روز بزرگ را که به برکت آن ایثارگریها و رشادتها روز ملی مقاومت و ایثار نام نهاده شد گرامی می داریم وخاضعانه به ارواح ملکوتی شهدایمان درود می فرستیم و با خون پاکشان پیمان می بندیم که در ظل ولایت امام خامنه ای حفظه الله تعالی الی فرج بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه در همان مسیر باقی خواهیم ماند.یادشان جاودان و راهشان پررهروباد.
 
۳ خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۳۶
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید