اخبار

استاندار؛

درخواست های جدید حوزه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ارائه به وزیر کار جمع بندی شود

درخواست های جدید حوزه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ارائه به وزیر کار جمع بندی شود
استاندار خراسان شمالی گفت: درخواست های جدید بخش تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان در حوزه‌های مختلف مانند تامین اجتماعی و بانک‌ها در چند نامه جداگانه برای ارائه به وزیر کار جمع بندی و ارائه شود.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی ؛ دومین جلسه مدیران شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور استاندار خراسان شمالی با محوریت جمع بندی و ارائه درخواستهای جدید به مقام عالی وزارت متبوع در محل سالن اجتماعات استانداری برگزار شد .
 
 شجاعی استاندار خراسان شمالی در شورای هماهنگی کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان با تأکید بر اینکه موضوعات نامه ها نباید انشایی باشد، اظهار داشت: درخواست های پیشین استان از سطح ملی که اقدامی برای آن انجام نشده است نیز باید جمع بندی و گزارش داده شود.
شجاعی افزود: در حوزه کاری خود فراتر پیش بروید و پیشنهادات ملی ارائه کنید و برای ارائه پیشنهادات از تجربه مدیریتی خود بهره مند شوید.
وی اشاره داشت: پروژه های عمرانی حوزه کار استان با تفکیک اعتبارات ملی و استانی جمع بندی شود و همچنین اعتبارات ملی، استانی و دستگاهی اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان باید با سایر استان ها مقایسه شود تا به وزیر کار ارائه دهیم.

گفتنی است در ادامه هر یک از مدیران شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی موضوعات درخواستی و پیشنهادات خود را مطرح کردند . 

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۴۳
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید