اخبار

جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی برگزار شد

جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی ؛ دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت این اداره کل با حضور نوری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، فرجی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و معاونین  و روسای ستادی و اعضای کارگروه توسعه مدیریت این اداره کل برگزار شد . 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هدف از بررسی شاخص های عملکرد را سنجش نقاط قوت و ضعف در اجرای برنامه های ابلاغی عنوان نمود و اظهار داشت: حفظ کرامت انسانی و همچنین تکریم ارباب رجوع از بزرگترین دغدغه های همیشگی این اداره کل بوده و رعایت موارد مذکور جزء اولویت های کاری تمامی پرسنل می باشد .

وی گفت: در همین راستا اقدامات بسیار مهمی از قبیل راه اندازی میز خدمت و نیز الکترونیکی نمودن برخی از خدمات به منظور صیانت از حقوق شهروندان و مراجعین به اداره کل صورت گرفته است . 

فرجی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت استان نیز  ضمن قرائت و تشریح آخرین بخش نامه ها و آئین نامه های مرتبط با حوزه منابع انسانی ، امتیازات مکتسبه این اداره کل در تک تک شاخص های اختصاصی و عمومی  را قرائت نموده و نقاط ضعف و قوت عملکرد حوزه مدیریت عملکرد را مطرح نمود و همچنین به اهمیت اجرای برنامه اصلاح نظام اداری در کلیه دستگاههای اجرایی  تاکید نمود. 

۱۹ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۴۳
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید