اخبار

کارگاههای آموزشی رایگان در طرح کاج ویژه جامعه کارگری شهرستان بجنورد

کارگاههای آموزشی رایگان در طرح کاج ویژه جامعه کارگری شهرستان بجنورد
جلسه پیشگیری از اعتیاد و آسیبهای اجتماعی مرسوم به طرح کاج ویژه جامعه کارگری با حضور برخی دستگاههای اجرایی و مسئولین تشکل های کارگری در محل سالن جلسات مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد؛ جلسه پیشگیری از اعتیاد و آسیبهای اجتماعی مرسوم به طرح کاج ویژه جامعه کارگری با حضور برخی دستگاههای اجرایی و مسئولین تشکل های کارگری در محل سالن جلسات مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
سرپرست مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد ضمن بیان این خبر گفت : طرح کاج با هدف بازگشت آسیب دیدگان معضل اعتیاد و سایر آسیب دیدگان اجتماعی به زندگی و کار با همکاری دستگاههای اجرایی و تشکل های کارگری در سطح کشور به اجرا درآمده است که این مدیریت از ابتدای سال جاری تاکنون توانسته است با برگزاری جلسات و کارگاههای تخصصی برای جامعه هدف در این رابطه فعالیت های چشمگیر داشته باشد.
محمد خوش آینه افزود: در همین رابطه این مدیریت با همکاری اداره بهزیستی شهرستان ،کانون کارآفرینان شهرستان و انجمن های صنفی کارگری مقرر نمودند تا با شناسایی خانواده های آسیب دیده نسبت به یاری رساندن آنها اقدام نمایند.
 
۳۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید