اخبار

نقش مهم واحد مشاوره روابط کار در سازش و حفظ اشتغال موجود

نقش مهم واحد مشاوره روابط کار در سازش و حفظ اشتغال موجود
در شش ماهه نخست سال جاری به بیش از 2000 نفر خدمات مشاوره حضوری و غیر حضوری در حوزه روابط کار ارائه شده است که از این تعداد 45 درصد آنان به سازش بین کارگر و کارفرما منجر شده است.
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد ؛ خوش آینه مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد گفت: در شش ماهه نخست سال جاری به بیش از 2000 نفر خدمات مشاوره حضوری و غیر حضوری در حوزه کار ارائه شده است که از این تعداد 45 درصد آنان به سازش بین کارگر و کارفرما منجر شده است.
وی ضمن بیان این خبر افزود: واحد مشاوره روابط کار این مدیریت در حل و فصل دعوی کارگران تاکنون توانسته نقش بسزائی در حفظ اشتغال و رفع مشکلات کارگری داشته باشد.
محمد خوش آینه تصریح کرد: واحد مشاوره روابط کار مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد با ارائه خدمات مشاوره حضوری و غیر حضوری به کارگران در شش ماهه نخست سال جاری از تعداد 2250 نفر مراجعه کننده توانسته است نیمی از آنان را با صلح و سازش به ادامه کار دعوت نماید.
وی افزود: البته مواردی که تلاش کارکنان این مدیریت در رفع مشکل جامعه هدف و سازش بین طرفین مثمر ثمر واقع نگردد با تشکیل پرونده در هیات های حل اختلاف مورد رسیدگی و صدور رای قرار خواهد گرفت.
 
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید