اخبار

گردهمایی کارآفرینان و تعاونیهای راز و جرگلان به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت

گردهمایی کارآفرینان و تعاونیهای راز و جرگلان به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی ؛ گردهمایی کارآفرینان  و تعاونیهای راز و جرگلان به مناسبت گرامیداشت هفته مهارت با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد .

حسن نوری مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان در این نشست گفت: طرح اشتغال روستایی و عشایری از برنامه های اولویت دار دولت است که با هدف ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی به اجرا درآمده و در این راستا برنامه هایی به منظور توانمندسازی بنگاه‌ها و واحدهای تولیدی، افزایش مهارت نیروی کار و هر طرحی که به اشتغال و کار آفرینی منجر شود مورد حمایت جدی قرار می گیرد.

نوری اظهار داشت: ارائه و اجرای آموزشهای مهارتی بصورت رایگان در روستاها ،مهارت آموزی در محیط کار واقعی ، بررسی و شناسایی چالشها و مشکلات تعاونیها و ارائه راهکار در راستای توسعه آنها ، ایجاد اشتغال در روستاها و اعطای تسهیلات به طرح های اشتغالزا در روستاها را از جمله ماموریتهای مهم و اولویت دار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان نمود .

گفتنی است در ادامه مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و حاضرین در این گردهمایی از نمایشگاه تولیدات تعاونی ها و طرح‌های اشتغالی بهره مند از محل تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری شهرستان راز و جرگلان بازدید کرد.
 
   
۷ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۶
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید