اخبار

برگزاری نشست تخصصی روسا و دبیران هیئت های اندیشه ورز خراسان شمالی

برگزاری نشست تخصصی روسا و دبیران هیئت های اندیشه ورز خراسان شمالی
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی ؛ نشست تخصصی روسا و دبیران هیئت های اندیشه ورز در استان با حضور مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، جمعی از نخبگان بسیجی،  اساتید دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه برگزار شد.
در این نشست مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی به نقش پررنگ و جایگاه جامعه کارگری در پیروزی انقلاب و اسلامی و 8 سال دفاع مقدس اشاره نمود و افزود :  بسیج به معنای مهیا و فراهم نمودن یک کار بزرگ و یا رویدای پیش بینی نشده است که داشتن تفکر و روحیه بسیجی ما را در رسیدن به اهداف و برنامه هایمان یاری می نماید و تقویت فرهنگ و تفکر بسیج در همه عرصه های مختلف امری ضروری است.
وی  ضمن اشاره به مشکلات موجود در اقتصاد و تولید  به شناسایی و احصائ مشکلات و چالش ها، طرح مسئله و تبدیل آن به یک فرآیند، وارائه راهکارهای مورد نظر  تاکید نمود .
وی با اشاره به رویکرد و سیاست گذاری های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توسعه تشکل های  کارگری و کارفرمایی گفت: تقویت و توسعه این تشکل ها به بهبود فضای کسب و کار کمک می  کند.و از حضور و تعامل نمایندگان تشکل های کارگری و کارفرمایی استان قدردانی نمود .

اندیشه ورز

۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۳۳
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید