اخبار

صعود 14 پله ای استان خراسان شمالی در انعقاد طح های توسعه و ایجاد اشتغال روستایی و عشایری

صعود 14 پله ای استان خراسان شمالی در انعقاد طح های توسعه و ایجاد اشتغال روستایی و عشایری

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به نقل از روزنامه اتفاقیه خراسان شمالی؛ مدیر کل  تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با تاکید استاندار ، تلاش شبانه روزی و جلسات پی در پی اعضای کارگروه اشتغال استان ، از دو هفته پیش تاکنون ، رتبه استان در سطح کشور در انعقاد طرح های توسعه و ایجاد اشتغال روستایی و عشایری از 18 به چهار رسیده است . 

حسن نوری ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: سهم تخصیص یافته به استان از تسهیلات روستایی و عشایری 375 میلیارد و 600 میلیون تومان بود که از هفته های گذشته تاکنون با تاکید استاندار و برگزاری جلسات مکرر، این سهم که تاکنون 159 میلیارد تومان از آن پرداخت شده بود، به 190 میلیارد تومان افزایش یافته است . 

وی خاطر نشان کرد: سهم اولیه تخصیص یافته 131 میلیارد تومان بود که ما در حال حاضر ، مازاد بر میزان تخصیص یافته را دریافت کرده ایم . 

نوری همچنین با بیان اینکه در پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری نیز خراسان شمالی رتبه قابل قبولی کسب کرده است بیان کرد: در پرداختی ها رتبه خراسان شمالی از 21 به 8 رسیده است که این مهم با هدف گذاری و کار شبانه روزی با چهار بانک عامل و نیز بررسی مشکلات طرح و تسهیلات امورات محقق شد . 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: تغییرات در تسهیلات روستایی و عشایری خراسان شمالی در سطح کشور در یک هفته، بالاترین روند رشد را داشته که 12 درصد بوده است .  

۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۰۷
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید