اخبار

استاندار خراسان شمالی : تعاون در زمینه جمع آوری سرمایه های اندک می تواند نقش مهمی ایفا کند

استاندار خراسان شمالی : تعاون در زمینه جمع آوری سرمایه های اندک می تواند نقش مهمی ایفا کند
مدیرکل و کارکنان اداره کل تعاون استان با استاندار خراسان شمالی دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان مدیرکل تعاون خراسان شمالی در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام شده توسط این اداره کل افزود:

در استان خراسان شمالی بیش از 2700 شرکت تعاونی تشکیل شده و بخش تعاون استان نیز تلاشهای فراوانی در جهت حمایت از این تعاونیها به عمل آورده است. عباس اهرابی ادامه داد: در پنج ماهه نخست سال 90 بیش از 100 شرکت تعاونی با سرمایه گذاری بالغ بر یک میلیارد ریال و عضویت 1150 نفر تشکیل شده است . اهرابی فرصت شغلی ایجاد شده توسط این تعاونیها را افزون بر 1500 نفر اعلام کرد.
     استاندار خراسان شمالی نیز ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته توسط بخش تعاون استان گفت: تعاون در زمینه جمع آوری سرمایه های اندک مردم و ساماندهی آن می تواند نقش مهمی ایفا کند. ابوطالب شفقت افزود: تأکید مسئولین و به ویژه مقام معظم رهبری و حمایتهای معظم له از بخش تعاون وظیفه این بخش را در زمینه ایجاد اشتغال و نقش آن در اقتصاد دوجندان می کند. وی با توجه به ادغام وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان داشت: ادغام وزارتخانه در جهت کوچک سازی دولت مطلوب بوده ولی این امر به منزله پایان مأموریت وزارتخانه های قبلی نبوده و نباید خللی در ارائه خدمات به مردم ایجاد نماید. 
 

۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۳
تعاون |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید