اخبار

برگزاری نشست اشتغال دراداره تعاون شهرستان مانه و سملقان

برگزاری نشست اشتغال دراداره تعاون شهرستان مانه  و سملقان
نشست اشتغال با محوریت تعاون با حضور رؤسای ادارات میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و بهزیستی شهرستان مانه و سملقان در محل اداره تعاون این شهرستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان در این نشست رئیس اداره تعاون شهرستان مانه و سملقان

ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته توسط این اداره درخصوص اشتغال افزود: بدون شک همراهی و مساعدت مسئولان شهرستان موجب شده تا بخش تعاون شهرستان مانه و سملقان بر تلاش خود در جهت ایجاد اشتغال بیفزاید. هادی ذوالفقاری کسب دوعنوان برتر استانی توسط شرکتهای تعاونی این شهرستان را نتیجه همکاری و مساعدت دستگاههای اجرایی اعلام کرد و افزود: توجه ویژه به تعاونیهای فارغ التحصیلان، بانوان، صنایع دستی و گردشگری، تعاونیهای دانش بنیان و توسعه و عمران شهرستان از برنامه های آتی این اداره می باشد. وی همچنین برگزاری گردهمایی ها و جلسات ترویجی به منظور گسترش فرهنگ تعاون و شناسایی مشکلات شرکتهای تعاونی و پیگیری جهت اعطای تسهیلات به شرکتهای تعاونی را از دیگر برنامه های این اداره برشمرد.
     ذوالفقاری ایجاد مجتمع های دامپروری را در شهرستان امری ضروری دانست و ادامه داد: با توجه به اینکه شهرستان مانه وسملقان قطب کشاورزی و دامپروری استان محسوب می شود در صورت توجه به آن می توان شاهد ایجاد اشتغال پایدار برای فعالان در این عرصه بود.
     در ادامه این نشست مسئولین ادارات این شهرستان بر برگزاری هرچه بیشتر جلسات و گردهمایی های ترویجی جهت آشنایی اقشار مختلف جامعه تاکید نموده و آمادگی خود را جهت همکاریهای متقابل اعلام نمودند.
 

۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید