اخبار

شریعتمداری : از منابع بیمه شدگان صیانت می‌کنم / تامین اجتماعی متعلق به مردمی است که در آن پول ریخته‌اند

شریعتمداری : از منابع بیمه شدگان صیانت می‌کنم / تامین اجتماعی متعلق به مردمی است که در آن پول ریخته‌اند
وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه از منابع بیمه شدگان صیانت می‌کنم، گفت: تامین اجتماعی مال دولت و یا سایر افراد نیست بلکه تنها متعلق به مردمی است که در آن پول ریخته‌اند.
fه گزارش تسنیم، محمد شریعتمداری وزیر پیشنهادی  تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  امروز در اتاق بازرگانی ایران با ارائه برنامه‌های خود اظهار کرد: با توجه به اینکه رشد 8 درصدی در کشور فراهم نشد متعاقب آن برنامه‌ریزی هایی که برای ایجاد اشتغال در نظر گرفته شده بود محقق نشد. بنابراین باید به دنبال برنامه‌ریزی‌های جدید برای اشتغال در کشور بود.
وی افزود: ایجاد اشتغال در کشور برون‌داد اقتصاد ملی است و باید همه اجزای اقتصاد کشور کار کنند تا شکل بگیرند و حتی از عوامل بیرونی نیز متأثر است.
وزیر پیشنهادی  تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه اصلاح قانون کار در دستور کار دولت است گفت: البته دولت‌ها چند بار آن را از مجلس پس گرفته‌اند که حتی در دولت یازدهم هم این اتفاق افتاده است؛ تلاش می‌کنیم میان بخشهای مختلف با این امر سه‌جانبه‌گرایی لازم برقرار شود تا مشکلات رفع گردد.
وزیر پیشنهادی  تعاون، کار و رفاه اجتماعی  با بیان اینکه از منابع بیمه شدگان صیانت می‌کنم، گفت: این درست نیست که پول آنها گرفته شود و در بخش دیگری مورد استفاده قرار گیرد که این اتفاق چند بار در کشور افتاده است، اما در صورتی که وزیر شوم تمام توان خود را به کار می‌بندم تا این اتفاق نیفتد.
وی گفت: 95 تا 96 درصد قراردادهایی که در کشور با نیروهای کار بسته می‌شود موقت است و امکان قراردادهای  دائم وجود ندارد؛ این نقایص باعث شده که تمام طرف‌ها زیان ببینند.
وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه قانون کار باید در کشور منجر به توسعه اشتغال شود گفت: تشکل‌های کارگری موجود در کشور همفکر و بلوغ یافته هستند و می‌توانند تصمیم‌های خوبی با کارفرمایان بگیرند.
۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید