اخبار

رکورد کار بدون حادثه منجر به فوت در پتروشیمی خراسان

رکورد کار بدون حادثه منجر به فوت در پتروشیمی خراسان
پتروشیمی خراسان با بیش از 40 میلیون نفر-ساعت کار بدون حادثه فوتی توانست رکورد جدیدی در تاریخ کار شهرستان بجنورد ثبت نماید.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد؛ سرپرست مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد ضمن بیان این خبر گفت: با کار مستمر و شبانه روزی و برگزاری بیش از 5500 نفر-ساعت آموزش ایمنی توسط واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست مجتمع پتروشیمی خراسان اینک شاهد بیش از 40 میلیون نفر-ساعت کار بدون حادثه فوتی در این مجتمع می باشیم.

محمد خوش آینه تصریح کرد: مجتمع پتروشیمی خراسان با بکارگیری بیش از 1280 نفر نیروی انسانی در سه شیفت کاری با تولید اوره، ملامین و آمونیاک که دارای مخاطرات شغلی بسیار بالایی نیز می باشد به این رکورد دست یافته است.

وی افزود: بازرسان کار مدیریت تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد نیز دارای ارتباط نزدیک با مسئولین ایمنی، بهداشت و محیط زیست مجتمع بوده و در طی بازرسی های ادواری و موردی صورت گرفته در پیشبرد اهداف تامین ایمنی مجتمع همکاری موثر و مطلوبی داشته اند.

خوش آینه تصریح کرد: ما معتقدیم که با کار فنی و علمی می توان از بروز حوادث حین کار تا حد زیادی جلوگیری نمود. در حال حاضر مجتمع پتروشیمی خراسان مذکور دارای 38 نفر نیروی ایمنی و آتش نشانی می باشد که خود نشانگر توجه مسئولین این مجتمع به موضوع پیشگیری از حوادث کار می باشد.

۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۹
روابط عمومی تعوان، کار و رفاه اجتماعی بجنورد |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید