اخبار

​صدور بیش از400 مجوز مشاغل خانگی در شهرستان بجنورد

​صدور بیش از400 مجوز مشاغل خانگی در شهرستان بجنورد
شهریور ماه سال جاری بیش از 400 طرح مجوز مشاغل خانگی در شهرستان بجنورد صادر شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد تا شهریور ماه سال جاری بیش از 400 طرح مجوز مشاغل خانگی در شهرستان بجنورد صادر شد. 
محمد خوش اینه سرپرست مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد :کسب و کارهای خانگی از نظر ایجاد شغل، نوآوری در عرضه محصول یا خدمات، موجب تنوع و دگرگونی زیادی در اجتماع و اقتصاد هر کشور می شود.
وی با بیان اینکه متقاضیان مشاغل خانگی لازم است متناسب با نوع فعالیت مورد نظر خود، یکی از فرم‌های ثبت‌نام (مستقل، تحت پوشش، پشتیبان) را در سامانه مشاغل خانگی http://www.mashaghelkhanegi.ir تکمیل کنند، ادامه داد: این فرم‌های تکمیلی توسط دستگاه‌های اجرایی ذیربط شامل صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی، جهاد کشاورزی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بررسی و در صورت تایید، برای طرح  مجوز مربوطه را صادر می‌کنند.
خوش آینه یادآور شد: در صورتی که شغل مورد نظر متقاضی مشاغل خانگی در سایت موجود نباشد، متقاضی می‌تواند شغل مد نظر خود را پیشنهاد کند و این شغل پس از بررسی و در صورت تصویب، به فهرست مشاغل خانگی اضافه شود.
سرپرست مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد در خصوص افرادی که در قالب افراد زیر پوشش ثبت نام می‌کنند، خاطرنشان کرد: این افراد در صورت داشتن شرایط لازم و وجود پشتیبان متناسب با شرایط آنان، به شخص پشتیبان معرفی می شوند.
 
۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۵

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید