اخبار

نهمین جلسه هم اندیشی شورای هماهنگی وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در خراسان شمالی برگزار گردید

نهمین جلسه هم اندیشی شورای هماهنگی وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در خراسان شمالی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی نهمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با حضور مدیران کل؛ تیم بازرسی از فضای عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان ، کارشناسان ارزیابی و عملکرد دستگاهها به میزبانی اداره کل بهزیستی برگزار شد .

حسن نوری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این جلسه ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسن به لزوم همکاری و هماهنگی بین مدیران عضو شورای هماهنگی اشاره نمود و با توجه به صحبتهای دکتر محسنی بندپی سرپرست وزارت متبوع  مبنی بر افزایش سرعت انجام امور بین بخش‌ها و دستگاه‌های اجرائی زیرمجموعه وزارتخانه، بر ایجاد امید و نشاط در مخاطبان و کارکنان و ارتباط موثر بین اعضای شورای هماهنگی تأکید کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تداوم موفقیت این اداره کل در کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی برای دومین سال متوالی اشاره نمود و از دستگاهها عضو شورای هماهنگی استان که در جشنواره شهید رجایی حائز رتبه شدند قدردانی نمود . 

نوری در این نشست مشترک ضمن اعلام رضایت از تعامل میان مدیران شورای هماهنگی به وحدت رویه و یکپارچگی در فعالیت ها و انسجام بخشی بین واحدهای اجرایی دستگاههای تابعه در این استان نیز اشاره نمود . 

در ادامه رییس تیم بازرسی فضای عمومی ؛ هدف از حضور تیم بازرسی و ارزیابی عملکرد فضای عمومی در دستگاههای تابعه را استقرار نظام شایسته سالاری در دستگاه های اجرایی و ارزیابی خدمات ارائه شده توسط وزارت و سنجش میزان رضایتمندی مردم و تحقق حقوق مردم و برقراری سلامت اداری و... در ادارت عنوان نمود. 


۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید