اخبار

یک نقره و سه برنز دستاورد جودوکاران کارگر استان در اصفهان

یک نقره و سه برنز دستاورد جودوکاران کارگر استان در اصفهان
مسابقات جودوی کارگران کشور از ۱۹ تا ۲۱ شهریور در اصفهان با حضور ۲۴ استان برگزارشد که سهم جودوکاران خراسان شمالی یک نقره و سه برنز بود.
 
حامد رشیدی در وزن ۱۰۰kg ، پرویز ولی زاده در وزن ۹۰kg ، علی مردانی در وزن ۸۱kg ، عباس حسین زاده در وزن ۷۳kg و سعید رضاییان در وزن ۶۶kg به مربیگری محمد فرهانی اعضای تیم کارگری استان را تشکیل دادند.
 
حامد رشیدی مرد نقره ای و عباس حسین زاده، پرویز ولی زاده و سعید رضاییان مردان برنزی خراسان شمالی هستند.
 
حامد رشیدی با غلبه بر حریفانی از استانهای اصفهان، فارس، تهران به فینال رسید و مقابل حریفی از دیگر تیم  اصفهان شکست خورد و به مدال نقره بسنده کرد.
 
سعید رضاییان نیز حریفانی از استانهای کرمانشاه، یزد، اصفهان و تهران را شکست داد و در بازی بعد مقابل لرستان مغلوب شد تا برای کسب مقام سوم با حریفی از اصفهان به رقابت بپردازد و موفق به شکست حریف خود شود.
 
پرویز ولی زاده در دو دور نخست حریفانی از زنجان و همدان را شکست داد و در دور سوم به جودوکاری از قزوین باخت تا برای کسب مدال برنز با حریفی از کردستان مقابله کند و موفق به شکست او شود.
 
عباس حسین زاده نیز در دو دور نخست حریفان خود را از استانهای ایلام و آذربایجان شرقی شکست داد و در دور سوم به لرستان باخت و در دیدار رده بندی توانست حریف همدانی خود را شکست دهد و مدال برنز را نصیب خود کند.
 
علی مردانی در دور اول استراحت داشت و در دور دوم به حریفی از زنجان باخت و از دور مسابقات خارج شد.
 
محمد فرهانی که چند سالی ست هدایت این تیم را برعهده دارد از شرایط مسابقات ناراصی بود و گفت: جز سال گذشته که بدلیل برخی مشکلات، تیم به مسابقات اعزام نشد ، در سالهای گذشته همواره مدعی عنوان قهرمانی بوده ایم 
سال ۹۵ که مسابقات در زنجان برگزار شد تنها با سه جودوکار(۲طلا و یک نقره) توانستیم مقام دوم تیمی را بدست بیاوریم. 
سال ۹۴ در المپیاد کارگری کشور در چالوس مقام اول را کسب کردیم 
اما متاسفانه امسال علاوه بر میزبانی ضعیف اصفهان ، داوری ها نیز بسیار مقرضانه بود و یک طلا و یک نقره را از تیم ما گرفت که باعث شد مقام تیمی کسب نکنیم.
فرهانی در ادامه افزود: با تمام مشکلات و ناداوری ها از شاگردانم راضی هستم و تلاشمان برای کسب عنوان قهرمانی در سال آینده را از همین فردا آغاز می کنیم.
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۴۷

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید