اخبار

پایان مسابقات پینگ پنگ بانوان کارگر کشور به میزبانی بجنورد

پایان مسابقات پینگ پنگ بانوان کارگر کشور به میزبانی بجنورد
مسابقات پینگ پنگ کارگران بانوان کشور ظهر دیروز با قهرمانی استان اصفهان به پایان رسید .
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی و به نقل از روزنامه اتفاقیه، بیستمین دوره مسابقات پینگ پنگ کارگری کشور با شرکت 10 استان به میزبانی بجنورد در روزهای 4 و 5 شهریورماه در سالن کارگران بجنورد برگزار شد که طی آن استان اصفهان توانست مقتدرانه بر سکوی نخست تکیه بزند. تهران و خوزستان مقام دوم و سوم این رقابتها را از آن خود کردند.
مسابقات در دو بخش تیمی و انفرادی برگزار شد که استانهای خراسان شمالی، خراسان رضوی، تهران، ایلام، آذربایجان شرقی، خوزستان، گلستان و یزد در هر دو بخش و استان همدان تنها در بخش انفرادی به رقابت پرداختند.
در بخش تیمی جدول به صورت دو گروه 5 و 4 تیمی چیده شد که از هر گروه دو تیم به مرحله بعد صعود کردند.
مرضیه وحید، سکینه داوودی، زهرا حاتمی و زیور بالغی بازیکنان تیم خراسان شمالی بودند که در مرحله گروهی با تیم های تهران، خراسان رضوی و آذربایجان شرقی هم گروه شدند.
دختران خراسان شمالی با دو شکست 3 بر یک مقابل تهران و خراسان رضوی و یک پیروزی 3 بر صفر مقابل آذربایجان شرقی از صعود به مرحله بعد باز ماندند.
در بخش انفرادی مهسا کردی پور،فاطمه حق شناس، رقیه حق شناس هر سه از اصفهان و ویدا عبدی از تهران به ترتیب مقامهای اول تا سوم مشترک را به دست آوردند.
کار قضاوت این دوره از مسابقات را الهه گیلانی، زهره مهیمنی و فاطمه جمالی ، محبوبه حر از خراسان شمالی و دو داور از خراسان رضوی برعهده داشتند.
این مسابقات زیر نظر نادره رحیمیان نماینده اداره کل امور ورزشی وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی، شهریار احتشام زاده نماینده فدراسیون ورزشهای کارگری و منیژه ابری نایب رئیس فدراسیون کارگری برگزار شد.
   
 
۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۱۳

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید