اخبار

برگزاری نشست بصیرتی بسیجیان اداره کل تعاون استان

برگزاری نشست بصیرتی بسیجیان اداره کل تعاون استان
نشست بصیرتی با حضور اعضای پایگاه بسیج امام جعفر صادق (ع) اداره کل تعاون خراسان شمالی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان مدیرکل تعاون در این نشست ضمن تبیین

ابعاد شخصیتی امام (ره) و آرمانهای والای ایشان و شهیدان هشت سال دفاع مقدس و به ویژه شهیدان عملیات بیت المقدس که منجر به آزادی خرمشهر گردید بیان داشت آزادی خرمشهر مرهون شجاعت شهیدان و ایثارگران کشور و همچنین رهبری مدبرانه امام شهیدان بود. وی ادامه داد: اگر نبود ایمان و وحدت کلمه چه بسا آرامش کنونی کشور را نداشتیم . وی ضمن تبریک سالروز آزاد سازی خرمشهر ادامه داد: همانطور که امام راحل عظیم الشأن فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد لذا بر ماست که با ادامه دادن راه شهیدان و پیروی از فرامین ولی امر مسلمین پاسدار انقلاب و ارزشهای آن باشیم. عباس اهرابی با اشاره به بیست و سومین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) از تعاونگران استان خواست تا ضمن حضور در مراسمات این ایام یاد و خاطره شهیدان و امام شهیدان را همواره زنده نگهداشته و ادامه دهنده راه آنان باشند. 
     همچنین در این نشست حجت الاسلام والمسلمین دانشمند با اشاره به سیره زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) بیان داشت: رزمندگان ما در جنگ تحمیلی با تأسی از رفتار و منش حضرت زهرا (س) به پیروزی می رسیدند. وی گفت: این رفتار و شیوه زندگی باید الگوی زنان جامعه ما قرار بگیرد تا فرزندانی که به جامعه تحویل می دهند نیز همچون فرزندان این بانوی بزرگوار باشند.
در پایان این مراسم از بانوان شاغل در اداره کل تعاون استان تقدیر به عمل آمد . 
 

۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۳:۴۴
تعاون |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید