اخبار

برگزاری پنجمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی به مناسبت هفته تامین اجتماعی

برگزاری پنجمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی به مناسبت هفته تامین اجتماعی
پنجمین نشست هم اندیشی مدیران عضو شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به مناسبت گرامیداشت هفته تامین اجتماعی برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی پنجمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت گرامیداشت هفته تامین اجتماعی به میزبانی اداره کل تامین اجتماعی و با حضور مدیران دستگاههای زیرمجموعه وزارت متبوع در استان برگزار گردید .
حسن نوری مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان در این نشست ضمن تبریک فرارسیدن هفته تامین اجتماعی به بیمه شدگان ، مستمری بگیران ، کارفرمایان و کارکنان تامین اجتماعی استان سازمان تامین اجتماعی را بزرگترین سازمان بیمه ای کشور عنوان و افزود: یکی از مهمترین ارکان ایجاد آسایش خاطر و امید به آینده در مردم اکثر کشورهای جهان تامین اجتماعی است .
 نوری افزود: سازمان تامین اجتماعی سازمانی است که در توزیع دوباره درآمدها نقش آفرینی می کند.تامین اجتماعی باعث ریشه کنی یا کاهش عمده فقر ،‌ بی خانمانی ،‌ بیماری ،‌ بزهکاری و سایر معظلات اجتماعی شده یا از افراد جامعه در برابر موقعیت هایی از قبیل بیکاری ،‌ بیماری ،حادثه ، بی سرپرستی و از کار افتادگی حمایت نموده و موجب ارتقاء سطح رفاه اجتماعی تک تک افراد جامعه می شود .
عباس زاده مدیرکل تامین اجتماعی استان در این جلسه در این نشست ضمن ارایه گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط این اداره کل در سال 96 و سه ماهه اول  سال جاری و همچنین برنامه ها و طرح های در دست اجرا؛ بر ضرورت هماهنگی بیشتر دستگاه ها برای خدمات رسانی مطلوب به شرکای اجتماعی و ذینفعان این سازمان بیمه گر تاکید کرد و از تلاشهای مدیران دستگاههای زیرمجموعه وزارت متبوع تشکر و قدردانی کرد.
عباس زاده تصریح کرد: باید با ارائه خدمات سازمان تامین اجتماعی و انعکاس اهم فعالیتها و تعامل مستقیم با مردم امیدواری را در میان انها رواج داد و با برنامه ریزی لازم بسوی رونق تولید پیش رفت.
وی افزود : خوشبختانه علیرغم تمامی مشکلات موجود با تدبیر و برنامه ریزی مدیران عالی سازمان تاکنون در ارائه خدمات به مخاطبین موفق بوده ایم.
وی نقش تاثیر گذار و حمایت های نمایندگان مجلس در ترویج فرهنگ بیمه ای و رعایت قوانین بیمه ای در جامعه را یک امر ضروری دانست و ابراز امیدواری کرد: انشاء ا... با مساعدت دولت ، و باتلاش و همکاری بانمایندگان مجلس شاهد ارتقاء سطح ارائه خدمات به مخاطبین سازمان باشیم.

۲۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید