اخبار

امام جمعه شهرستان مانه و سملقان: امروز تعاون باید به سمت ایجاد اشتغال پایدار حرکت کند

امام جمعه شهرستان مانه و سملقان: امروز تعاون باید به سمت ایجاد اشتغال پایدار حرکت کند
امام جمعه شهرستان مانه وسملقان از اداره تعاون و تعدادی از تعاونیهای این شهرستان بازدید به عمل آورد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون خراسان شمالی حجت الاسلام و المسلمین طاهری ضمن آشنایی با بخش تعاون این شهرستان

از تلاشهای صورت گرفته در این بخش ابراز خرسندی نموده و بیان داشت: امروز تعاون باید به سمت ایجاد اشتغال پایدار حرکت کند و پتانسیل‎های شهرستان را شناسایی و افراد را به آن سمت سوق دهد. وی افزود: بخش تعاون به عنوان بخشی اقتصادی می تواند پاسخگوی بسیاری از مشکلات موجود در جامعه بوده و در حال حاضر با تأکیدی که مقام معظم رهبری و مسئولین نظام بر آن دارند این بخش باید با قوت و قدرت در جهت ایجاد اشتغال و رسیدن به اهداف خود گام بردارد. امام جمعه شهرستان مانه و سملقان همچنین خاطر نشان کرد: تأیید و تأکید مقام معظم رهبری از این بخش مؤید این است که کسانیکه در این بخش فعالیت می نمایند می بایست تمام همت خود را معطوف به تلاش بیشتر در جهت نیل به خودکفایی نمایند. وی ضمن تشکر از فعالیت‎های صورت گرفته خواستار پیگیری مداوم و فرهنگ سازی در این بخش شد.
     رئیس اداره تعاون شهرستان مانه و سملقان نیز ضمن ارائه گزارشی از وضعیت شرکتهای تعاونی این شهرستان گفت: تعاونگران این شهرستان در تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری در سال جهاد اقتصادی با روحیه ای جهادی در بحث اشتغال ورود پیدا کرده‎اند. هادی ذوالفقاری ابراز امیدواری کرد با ایجاد اشتغال پایدار معضل بیکاری در منطقه کاهش یا مرتفع گردد. در پایان این دیدار حجت الاسلام و المسلمین طاهری از تعاونیهای مسکن فرهنگیان ، سهام عدالت و خدمات علمی کوشا این شهرستان بازدید به عمل آورده و از نزدیک با فعالیتهای این تعاونیها آشنا شد.
 

۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۵:۰۰
تعاون |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید