اخبار

دیدار مدیر کل تامین اجتماعی استان با رییس شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی

دیدار مدیر کل تامین اجتماعی استان با رییس شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی
به مناسبت گرامیداشت هفته تامین اجتماعی مدیرکل تامین اجتماعی استان،معاونت درمان و برخی از روسا و کارشناسان ارشد بیمه ای ودرمانی با رییس شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، در این دیدار ، عباس زاده وحید مدیرکل تامین اجتماعی استان ضمن تبریک فرارسیدن هفته تامین اجتماعی،از تعامل و همکاری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با اداره کل تامین اجتماعی تقدیر و تشکر کرد.
وی بر لزوم تعامل بیشتر سایر دستگاههای عضو شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با تامین اجتماعی تاکید کرد.
-عباس زاده با ارائه گزارشی از عملکرد تامین اجتماعی در استان خراسان شمالی به بیان دستاوردها و فرصت ها و نیز چالشهای سازمان پرداخت و حمایت همه جانبه دولتمردان از تامین اجتماعی بمنظور حفظ امنیت اجتماعی و اقتصادی در کشور را یک ضرورت دانست.
نوری، مدیر کل و رییس شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی نیز ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیر کل تامین اجتماعی  استان از عملکرد و تعامل مثبت تامین اجتماعی در استان تشکر و قدردانی کرد.
وی از شرایط اقتصادی ناشی از تحریمهای جامعه  بعنوان دغدغه ای جدی یاد کرد و بر لزوم سازگار شدن دستگاهها بخصوص دستگاههایی مثل تامین اجتماعی با شرایط جدید کشور تا رفع این معضلات تاکید کرد.
نوری با بیان این که ماباید رفتار سازمانی خودمان را تغییر بدهیم و بر اساس شرایط روز جامعه حرکت کنیم، اظهار داشت:حقیقتا وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و دستگاههای زیرمجموعه آن بعنوان پرچالش ترین وزارتخانه شناخته می شود.
وی افزود: در حال حاضر نیز با چالش هایی مثل فقر و بیکاری و رکود تولید و کار مواجه هستیم که باید برای رفع این معضلات با برنامه حرکت نماییم.
رییس شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با تقدیر از سازمان تامین اجتماعی و مدیران آن بخصوص در استان، این سازمان را مهمترین دستگاه در مواجه مستقیم با چالش روز جامعه  نامید و بر لزوم حمایت همه جانبه دولت و مدیران نظام ازین سازمان بمنظور جلوگیری از هرگونه رویداد نامطلوب تاکید کرد.
گفتنی است: مدیر کل تامین اجتماعی استان به نمایندگی از تمامی کارکنان این سازمان در استان با اهداء گل و لوح تقدیر از زحمات و تلاش های رییس شورای هماهنگی تعاون کار ورفاه اجتماعی تقدیر و تشکر کرد.


دیدار در هفته تامین اجتماعی
دیدار در هفته تامین اجتماعی

۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۴
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید