اخبار

ورزش برای کارگران یک ضرورت بوده و باعث افزایش بهره وری و تقویت اعتماد به نفس کارگران می شود

ورزش برای کارگران یک ضرورت بوده و باعث افزایش بهره وری و تقویت اعتماد به نفس کارگران می شود
نشست هم اندیشی کارفرمایان شرکتهای تولیدی بزرگ و انجمن های ورزش کارگری استان در راستای اجرای ماده 154 قانون کار مرتبط با ورزش کارگری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، ذوقی مدیر امور اجتماعی و فرهنگی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان در این نشست ضمن تاکید بر نقش ورزش در بهره وری در واحدهای کارگری گفت: ورزش برای کارگران یک ضرورت بوده و باعث افزایش بهره وری و تقویت اعتماد به نفس کارگران می شود.

ذوقی با اشاره به اینکه نه تنها کارگران زحمتکش نیازمند ورزش هستند بلکه کارفرمایان نیز نیازمند ورزش و فعالیت می باشند اظهار نمود: یک جامعه سالم، از لحاظ روحی و روانی، فعالتر، پویاتر و شادابتر است و در تصمیم گیری ها بهتر عمل می کند که یک نیروی کار سالم، درک متقابلی از هم داشته باشند .

وی درادامه  مطالبی را در خصوص در آمد حاصل ازماده 154 قانون کار و ماده 78 قانون،  جهت تکمیل فضا های ورزشی کارگران وچگونگی استفاده کار فرمایان واحدهای تولیدی وتعاونی از معافیتهای ماده های مذکور برای فضاهای های ورزشی و همچنین درمورد اقدامات صورت گرفته برای اجرای ماده 154وتشریح آیین نامه اجرائی آن ارائه نمود .

۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید