اخبار

دیدار با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان

دیدار با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان
حضور مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان در اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  خراسان شمالی ، در این نشست صمیمی که در دفتر  دکترقنبری مدیر کل امور اقتصادی و دارایی صورت پذیرفت نوری مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی به همراه معاونین شان حضور یافتند. 

نوری  مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ابتدا انتصاب دکتر قنبری را به سمت مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی تبریک گفت و به تشریح مهم ترین ماموریتها و طرح های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در خصوص اشتغال و بهبود فضای کسب و کار پرداخت .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تاکید به برقراری تعامل و هماهنگی هر چه بیشتر جهت بهبود و توسعه فضای کسب و کار  گفت : انتظار می رود در سالجاری با توجه به برنامه ها و طرح های دولت در امر اشتغال فراگیر و تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری تلاشهای مضاعفی در راستای ارتقاء شاخص های مورد نظر در فضای کسب و کار صورت پذیرد و کلیه فرایندها و استعلامات مربوط به ارائه تسهیلات روستایی و عشایری به جامعه هدف به حداقل برسد. 

دکتر قنبری نیز ضمن عرض خوشامدگویی به مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، به شاخص های فضای کسب و کار از قبیل شفافیت قیمت ها، قوانین مالیاتی ، فعالیت بخش خصوصی و رونق بازار اشاره کرد و افزود: خوشبختانه اقدامات خوبی صورت گرفته و با ا فزایش سرمایه‌گذاری و کاهش بیکاری ، استان رشد و توسعه می یابد .

 

۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۳:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید