اخبار

شناسایی و معرفی خانه بهداشت کارگری و کارفرمای سلامت محور برتر در استان

شناسایی و معرفی خانه بهداشت کارگری و کارفرمای سلامت محور برتر در استان
برترین های استان در حوزه خانه بهداشت کارگری و کارفرمای سلامت محور انتخاب و معرفی گردیدند.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، ذوقی سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شناسایی و انتخاب خانه بهداشت کارگری و کارفرمای سلامت محور در استان خبر داد .

ذوقی گفت : خانه بهداشت کارگری برتر استان و همچنین کارفرمای نمونه سلامت محور استان پس از جمعبندی نتایج بازدیدهای میدانی بعمل آمده از سوی شورای هماهنگی ارائه خدمات بهداشتی به بیمه شدگان استان خراسان شمالی متشکل از نمایندگان دستگاه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیریت درمان تأمین اجتماعی و دانشگاه علوم پزشکی انتخاب و به دبیرخانه ملی جشنواره واقع در معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت متبوع معرفی گردیدند.

وی افزود: در بخش انتخاب برترین خانه بهداشت کارگری، خانه بهداشت مستقر در کارگاه صنعتی لوله گستر اسفراین و در بخش کارفرمای نمونه سلامت محور، کارگاه تولیدی نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان موفق به کسب عناوین برتر استانی گردیدند.

سرپرست مدیریت اجتماعی اظهار داشت: بر اساس بازدیدهای بعمل آمده توسط اعضای شورای استان، وضعیت موجود خانه های بهداشت به لحاظ گوناگون و چک لیست مشخص مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و امتیازات نهایی محاسبه شده است که از منتخبین و برگزیدگان در سال آتی طی مراسمی تقدیر بعمل خواهد آمد.

ذوقی ابراز امیدواری کرد با توجه به ظرفیت مشاهده شده امید آن می رود که خانه های بهداشت کارگری و خانه بهداشت مستقر در کارگاه ها در سطوح کشوری و منطقه ای نیز به کسب عناوین برتر نائل گردند.

۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید