اخبار

بازدید کارشناسان شورای هماهنگی ارائه خدمات بهداشتی به بیمه شدگان از خانه های بهداشت کارگری استان خراسان شمالی

بازدید کارشناسان شورای هماهنگی ارائه خدمات بهداشتی به بیمه شدگان از خانه های بهداشت کارگری استان خراسان شمالی
اعضاء شورای هماهنگی ارائه خدمات بهداشتی به بیمه شدگان از خانه های بهداشت کارگری استان بازدید نمودند .

به گزارش روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی ، غلامی سرپرست اداره امور اجتماعی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت : به منظور شناسایی خانه بهداشت کارگری برتر و نیز کارفرمای نمونه سلامت محور در استان، از سوی شورای هماهنگی ارائه خدمات بهداشتی به بیمه شدگان که متشکل از نمایندگان دستگاه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیریت درمان تأمین اجتماعی و دانشگاه علوم پزشکی می باشد از خانه های بهداشت سطح استان بازدید بعمل امد . 

وی اظهار داشت : در این بازدیدها وضعیت موجود خانه های بهداشت به لحاظ گوناگون و بر اساس چک لیست مشخص مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و امتیازات مکتسبه محاسبه می گردد.

سرپرست اداره امور اجتماعی گفت : تاکنون از سه خانه بهداشت فعال استان واقع در کارگاه های شرکت سیمان بجنورد، شرکت لوله گستر و مجتمع صنعتی اسفراین بازدید بعمل آمده است و تا پایان هفته آتی نیز از کلیه واحدهای مشمول طبق برنامه بازدید و بازرسی صورت خواهد پذیرفت که پس از پایان بازرسی ها و جمعبندی نتایج در جلسه شورای هماهنگی استان، خانه بهداشت برتر و همچنین کارفرمای نمونه سلامت محور استان انتخاب و معرفی خواهد شد. وی خاطر نشان کرد : منتخبین برای شرکت و رقابت در سطح ملی به دبیرخانه ملی شورا واقع در معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت متبوع معرفی می گردند.

بازدید خانه بهداشت

۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید