اخبار

برگزاری سومین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با حضور معاون امور مجلس و حقوقی وزیر

برگزاری سومین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با حضور معاون امور مجلس و حقوقی وزیر
سومین جلسه شورای هماهنگی مدیران کل زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با حضور معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیران عامل شرکت های شستا، تاپیکو، پتروشیمی خراسان و مدیران کل عضو دستگاه های تابعه در محل سالن جلسات صندوق کارآفرینی امید استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ حسن نوری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی خراسان شمالی در ابتدای این جلسه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و خیر مقدم به دکتر سازگار نژاد، هیئت همراه و سایر اعضای حاضر در جلسه خلاصه ای از عملکرد شورای هماهنگی این استان ارائه کرد.
معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این جلسه، تشکیل جلسات شورای هماهنگی را بستری بسیار مهم و موثر جهت تبادل تجارب و انتقال اطلاعات عنوان و ابراز امیدواری نمود که حضور مقام عالی وزارت متبوع در استان خراسان شمالی به عنوان جانشین ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مزیت های بسیاری را به دنبال خواهد داشت که خیر و برکت آن عاید مردم زحمتکش استان شود.
دکتر محمد امین سازگار نژاد ضمن اشاره به تنگناها و مشکلات موجود در این استان از مدیران عضو شورای هماهنگی در خراسان شمالی و سایر حاضران در جلسه خواست این موارد را تجمیع کرده و به این معاونت برسانند تا ضمن انتقال آن ها به مقام عالی وزارت، از طریق طرح ها، لوایح و ارتباط با نمایندگان مجلس برای برطرف سازی آن ها اقدام کنیم.
وی خاطرنشان کرد: سرعت و دقت دو عنصر اصلی در انجام امور هستندکه باید یا بهره گیری از آن ها، برای پیشبرد منافع و اولویت های مردم گام برداریم.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ در ادامه این جلسه مدیران شورای هماهنگی به ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته پرداخته و مشکلات پیش روی حوزه کاریشان را مطرح کردند.
در پایان نیز هدیه ای نفیس از محصولات استان از جانب مدیران زیرمجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اهدا شد.
انتهای پیام/م


نشست شورای هماهنگی
نشست شورای هماهنگی  

 
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۲۲:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید