اخبار

سومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال خراسان شمالی برگزار شد .

سومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال خراسان شمالی برگزار شد .
سومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال خراسان شمالی با مباحث مختلفی در خصوص اقدامات صورت گرفته در موضوع ایجاد اشتغال پایدار روستایی و اعتبارات تخصیص‌یافته برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: حسن نوری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال با ارائه آمار اقدامات انجام‌شده تاکنون در خصوص اعطای تسهیلات به بانک‌ها گفت: از۳۷۵ میلیارد تومان سهم خراسان شمالی از منابع تأمین‌شده صندوق توسعه ملی ۲۶۳ میلیارد امکان تخصیص اولیه داشته است که تا این لحظه ۱۲۰ میلیارد تومان تخصیص اعتبارات به بانک‌ها صورت گرفته است.

وی به میزان پرداختی‌هاو پرونده‌ها نیز اشاره کرد و افزود: بر اساس۷۴ طرح پرداخت‌شده در بانک‌های عامل یک میلیارد و 433 میلیون تومان معادل ۰٫۳۸ درصد از مجموع تمام اعتبارات سهم خراسان شمالی به متقاضیان داده‌شده است. کههم اکنون سهم اشتغال استان در بخش کشاورزی 39.6 درصد، صنعت 24.3 درصد و خدمات 36.1 درصد است.

مجید پورعیسی از اقدام سه ماهه مجموعه معاونت اقتصادی استانداری برای هماهنگی‌های بین دستگاهی، بانک‌ها و فرمانداری‌ها خبر داد و اظهار کرد: از امروز انتظار است که بانک‌ها تا آخر اردیبهشت به جذب پرونده‌های لازم اقدام کنند تا مدت‌زمان آخر تیرماه بتوانند سهمیه‌های خود را به متقاضیان به‌صورت کامل پرداخت کنند.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید